Drabužiai vaikams

Jūs turbūt puikiai žinote šią dainą: „Aš nupirksiu batukus tau, bus raudoni, labai gražūs, bet sunku bus išsirinkti, nes kojytės labai mažos“.Tačiau mažiesiems svarbūs ne tik bateliai. Vargiai surastume bent vieną vaiką, vaikystėje neskaičiusį „Pepės Ilgakojinės“ istorijų. Pasidabinusi skirtingomis kojinėmis raudonplaukė mergaitė užkariavo daugelio vaikų širdis.

Kadangi vaikai yra didžiausias mūsų džiaugsmas ir turtas, būtent jiems norime suteikti tai, kas geriausia ir gražiausia. Tik pažiūrėkite į Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton sūnų George'ą. Jis ne tik būsimas Anglijos, bet ir podiumų princas. Karališkasis kūdikis atrodo ne prasčiau nei dizainerių drabužiais pasidabinę jo tėvai. Būsimasis Didžiosios Britanijos karalius puošiamas subtiliais, stilingais, tačiau spalvų ir raštų įvairove išsiskiriančiais drabužiais, o aktorių Tomo Cruise‘o ir Kate Holmes dukra Siri daugeliui mergaičių jau tapo stiliaus dievaite. Elegantišku, tačiau drąsiu stiliumi išsiskirianti mergaitė diktuoja aštuonmečių madas.

 Vaikams drabužiai – būdas išreikšti save, savo nuotaiką.Būtent mažiesiems labai svarbi spalvinė gama, raštai, piešinėliai ir modeliai. Per drabužius jie siejasi su aplinka, bando būti panašūs į suaugusiuosius, atkartoti mamytes ir tėvelius. Juk kiekviena mama užtinka dukrą, besimatuojančią jos vestuvinę ar pobūvių suknelę, ar sūnų, visaip mėginantį užsirišti tėčio kaklaraištį. 

Matyt net pačios ekscentriškiausios mados pasaulio asmenybės savo drąsa pasirinkti raštus ir modelius neprilygtų mūsų mažiesiems. Būtent jie, nesusipažinę su mados kriterijais ir taisyklėmis, išdrįsta gėrėtis akis rėžiančiais raštų ir spalvų deriniais. Ir pripažinkime, neretai atrodo ne prasčiau nei drąsių dizainerių modeliai.  Kiekvienai mamai vaikas – ne tik neišsemiamas džiaugsmo šaltinis, bet ir puikiausias modelis. Sulaukus jo, nustojame domėtis savosiose spintose sukauptais drabužiais ir rūpinamės mažuoju modeliu.

Namų spintos pasipildo vaikų marškinėliais, išmargintais liūto karaliaus, žuviuko Nemo, Snieguolės ir kitais atvaizdais. Sunkiai atsispiriame mažutėms gėlėtoms suknelėms, raštuotiems šortukams, degtukų dėžutės dydžio varlytėms ir spalvingiems šalikėliams.  Žinoma, vaikų drabužiai nėra ilgalaikiai.Visi puikiai suprantame, jog mažieji auga per greitai. Tačiau būtent vaikams drabužiai suteikia daugiausia džiaugsmo. Ar pamenate savo pirmąją suknelę? O gal megztinį? Nors juos nešiojome išties trumpą laiko tarpsnį, tėvų parinkti drabužiai padėjo suformuoti mūsų skonį.

Neleiskite savo mažiesiems pasimesti mados ir stiliaus vandenyse. Formuokite jų skonį, padėkite išreikšti save per raštų ir spalvų įvairovę, juk mokytis mados pradžiamokslio niekada ne per anksti. 

Prekės puslapyje