Drabužiai paplūdimiui

Atsipalaiduokite! Aplink jus – beribiai smėlynai, priešais tyvuliuoja jūra, lėtai ritasi baltos smulkios bangelės. Jūsų nugarą švelniai šildo saulės spinduliai, ore tiesiog tvyro atostogų kvapas, o kūną švelniai glosto paplūdimio tunika.

  Dauguma žmonių mano, jog paplūdimyje galioja vienintelis aprangos kodas: maudymosi kostiumėlis. Tačiau visi mados žinovai puikiai supranta, jog vien jo poilsiaujant pajūryje neužtenka.  Paplūdimio drabužiai saugo Jūsų odą nuo intensyvių saulės spindulių, padeda Jums „neperkepti“. Žinoma, įdegęs kūnas traukia akį. Deja, neretai dailiosios lyties atstovės persistengia šioje srityje ir praeivių akis traukia ne švelniai rusvu įdegiu, o skausmu alsuojančiu raudoniu. Pripažinkime, po tokios akistatos su saule mažų mažiausiai norisi dar labiau alinti odą.

Paplūdimio drabužiai puikiausiai apsaugo Jus nuo perdegimo, o švelni medžiaga maloniai glosto perkaitusį kūną.  Pamenate tas ilgas žmonių eiles, nusidriekusias pajūryje prie persirengimo kabinų? Ne vienam poilsiautojui jos suryja nemažai laiko ir nervų. Nepasiryžę stovėti eilėje atlieka vos ne gimnastikos pratimus bandydami persirengti prisidengę šlapiais ir smėlėtais rankšluosčiais. Pasipuošus paplūdimio drabužiais tokių problemų tiesiog nekyla. Į lengvą suknutę ar tuniką įšoksite vos per kelias minutes, po kurių neteks nuo kūno purtytis smėlio ar skųstis, jog prakaituotų kūnų eilėje sugaišote visą pusvalandį. 

Tačiau paplūdimio drabužiai turi ne tik praktinę, bet ir estetinę naudą. Pasipuošusios jais dailiosios lyties atstovės tiesiog nušvinta, o pajūris atrodo tarsi kupinas ryškiaspalvių pavasarinių gėlių. Paplūdimio drabužiai puikiai tinka moterims, norinčioms paslėpti po nėštumo pasikeitusį pilvuką, saulei dirglius randus ar apgamus. Paplūdimio drabužiais dabinasi ne viena dėl išvaizdos nesukanti galvos, tituluota gražuolė. Kodėl? Atsakymas paprastas. Juk seksualumas – tai paslaptis.Švelnia lengva medžiaga pridengtas kūnas vilioja kur kas labiau nei atviras, badantis akis nuogumas. Besiplaikstančiais vėjyje plaukais, paplūdimio suknele pasipuošusi moteris atrodo tarsi smėlynų princesė, o ne silkė išsidriekusi vos pridengtų kūnų eilėje. 

Paplūdimio drabužiai – tai emancipuotos, savimi pasitikinčios, skoningos miestietės pajūrio aprangos kodas. Tokiai moteriai nepatinka perkepti saulėje, ji švelnia deginasi, saugodama odą nuo žalingų jos spindulių. Ji niekuomet negaiš brangaus atostogų laiko stovėdama kilometrinėje persirengimo kabinos eilėje, tačiau nepraktikuos jogos vien tam, jog galėtų mikliai persirengti apsigobusi rankšluosčiu. Tokia moteris pajūriu žengs tarsi karalienė, pasipuošusi permatoma tunika. Dėmesį kreips ne apnuogintu, bet subtiliai pridengtu ir kartkartėm išryškėjančiu kūnu. Tokia moterimi galite būti ir Jūs.