Aksesuarai

Nuo neatmenamų laikų viso pasaulio moterys suprato aksesuarų svarbą– juk jie yra ne tik neatsiejama stiliaus detalė, bet ir būdas atskleisti save, pademonstruoti socialinę padėtį ir, žinoma, prikaustyti kitų žmonių dėmesį.

Žiloje senovėje moterys ir merginos dabindavosi žalvario, aukso, sidabro, gintaro ir net kaulo bei medžio papuošalais. Vėliau juos keitė elegantiškos pirštinaitės, perlų, brangakmenių vėriniai, preciziškai siuvinėti rankinukai, prašmatnūs galvos papuošalai.

Aksesuarų aukso amžiumi galima vadinti Anglijos karalienės Viktorijos laikus. Būtent jos valdymo laikotarpiu (1873–1901) mados pasaulyje įsigalėjo subtilūs gėlių motyvų galvos papuošalai, prabangios segės, spalvingi vėriniai ir kiti aksesuarai. Aksesuarų istorijoje ryškų pėdsaką paliko XX amžiaus pradžios Čikagos stilius, kurį puikiausiai iliustruoja F. S. Fitzgeraldo romano „Didysis Getsbis“ ekranizacija. Spalvingi karoliukai, žvilgantys perlai, ryškiaspalvės plunksnos, kabantys auskarai, elegantiški kandikliai, masyvūs vėriniai ir kiti rėžiantys akį papuošalai rodo, kad tai neabejotinai prabangios ekstravagancijos epocha.

Visai kitokį, tačiau ne mažiau svarbų vaidmenį atliko ir septinto dešimtmečio pradžioje JAV prasidėjęs hipių judėjimas. Gėlių vaikai mados pasauliui dovanojo spalvotus akinius, siuvinėtas rankines, populiariosios amerikiečių atlikėjos Lanos Del Rey pamėgtus gelių vainikus ir dar daug kitų spalvingų, laisve alsuojančių aksesuarų.

Šiandien dizainerius įkvepia daugelis aplinkos veiksnių: subtilūs graikų bei indėnų motyvai, agresyvios rokeriškos detalės, dvispalviai jūreiviški elementai, o garsiausi mados namai rėkte rėkia, kad aksesuarai šiemet ne mažiau svarbūs nei drabužiai.Kontrastingi karoliukų, perlų, plunksnų, metalo ir plastmasės deriniai tikrąja to žodžio prasme karaliauja podiumuose.  Kiekvienas virėjas gerai žino, kad gero patiekalo neparuoši be tinkamų prieskonių, o kiekviena besidominti mados vingrybėmis mergina ar moteris supranta, jog net pats įspūdingiausias drabužių derinys neapsieis be aksesuarų. Juk tinkamai parinkti aksesuarai ne tik papildo drabužių ansamblį, suteikia jam tam tikrą atspalvį ir savitumo, bet ir tampa visos aprangos ir Jūsų įvaizdžio akcentais.

Subtiliai suderinus aksesuarus, tas pats švarko ir palaidinės derinys puikiai tiks ir darbiniams pokalbiams, ir romantiškoms vakarienėms, ir siautulingam vakarui mieste. 

                                                                                   Paprastume slypi genialumas, o grožis – detalėse.

Aksesuarai nėra tik bereikšmiai blizgučiai. Jie atskleidžia moters asmenybę, išskiria ją iš minios, sukuria paslaptį, kurią be galo norisi įminti. Būtent jie akimirksniu padeda susikurti kerinčiosios spartietės Elenos, romantiškosios Džiuljetos, subtiliosios Audrey Hepburn ar seksualiosios Marlyn įvaizdį.

              Tinkamai pasirinkę aksesuarus galite tapti bet kuo, tereikia truputėlio fantazijos!

Prekės puslapyje