Šeimos linija

„Stebuklinga, daili suknelė, nėriniuota ir marga“ – daina nunešanti į vaikystę,  kai kiekviena maža mergaitė norėjo būti panaši į mamą. Panašumą išreikšti, tai reiškia šukuotis taip pat, elgtis taip pat, kalbėti taip pat, na ir, žinoma, svarbiausia, dėvėti tokius pačius, „stebuklingus“ mamos rūbus.  Neviena dukra buvo užtikta besimatuojanti mamos vakarinę suknelę ar avinti aukštakulnius. Juk suaugusiųjų pasaulis taip vilioja vaikus. Suaugusiųjų drabužiai ypatingi. Tai kodėl nesuteikus vaikams tokios galimybės? Juk galime padėti savo mažiesiems įgyvendinti šią svajonę ir tapti dideliais ir tokiais pat gražiais kaip mama. Juk mama pats svarbiausias žmogus pasaulyje į kurį norisi lygiuotis.
 
Kiekviena norime būti graži ir stilinga, ne tik sau, bet ir aplinkiniams (nors ir kaip to nenorime pripažinti). O mūsų vaikai yra mūsų atspindys. Suderinę savo ir savo mažosios princesės rūbelius sukursite dar vieną artumo giją jūsų bendruose santykiuose. Drabužiai priartins mažąją prie mamos. Jūsų pamokos mažąjai stiliaus srityje neliks neišgirstos, ugdysite dukrytės skonį, bei stiliaus pojūtį.
Mes norime būti gražios, tai tiesa, bet ne mažiau svarbu, kad ir mūsų didžiausias turtas, vaikai, turėtų tokią galimybę. Jie taip pat nori būti stilingi. Juk jiems norime suteikti visą kas yra geriausia ir gražiausia. O vaikai bando būti panašūs į suaugusiuosius. Tai suteikime jiems tą galimybę.
 
Na, o mamos visada nori puošti savo mažąsias damas. Tai kodėl gi neapsivilkus vienodai, juk taip smagu suderinti mamos ir dukrytės drabužėlius. Stilingi dviejų damų suderinti komplektukai jau čia. Išsirinkite sau tinkamą derinį ir džiuginkite aplinkinius išpuoselėtu skoniu ir meile viena kitai.