Ugninė Paukštė - pasakiško grožio paukštis, kurio plunksnos blizga auksu ir sidabru, sparnai tarsi žaižaruojančios liepsnos, o akys žiba kristalais. Gyvena ji rojaus sode, auksiniame narvelyje, naktimis ji išskrenda iš savo narvelio ir apsviečia rojaus sodą taip ryškiai kaip tūkstančiai žibančių žvaigždžių. Jos mėgstamiausias maistas – tai jauni obuoliai, kurie suteikia jai jaunystės, grožio ir nemirtingumo, jos balsas turi išgyjimo galių,  o iš snapelio jai giedant byra perlai. Aplinkui ją -  akinanti šviesa. Užtenka ją pamatyti tik kartą -  sėkmė ir laimė niekada Jūsų neapleis.  Kartą aukštybės išvydo, kad vaikšto žmonės žemėje pykti, suirzę nuo besikeičiančių mados tendencijų, nuo begalinio stiliaus įvairumo, nieko nemylintys ir savo širdžių šaltumu žlugdo save ir savo skonį nuo padirbtų originalų ir pasiuntė į žemę magišką meilės ugnį, vardu  – Ugninė Paukštė.

           Ugninė Paukštė – stipri, žavinga, nepakartojama, unikali, žinanti ko nori, ka daro, ko siekia, paprasta bet graži, mokanti išsiskirti ir į kurią žiūrint,  atsiranda noras gyventi, puoštis. Ugninė Paukstė susikūrė tam, kad kurtų drabužius bei aksesuarus, kad dėvėdami Ugninės Paukštės gaminius,  galėtumėte nustebinti kitus, galėtumėte pasitikėti savimi bei palikti kitiems nepamirštamą įspūdį. Individualiai Ugninės Paukštės pasiūti drabužiai Jums yra originalūs, avangardiški, klasikiniai bei prabangūs taip pat  visai paprasti ir tinkantys kiekvienai dienai.

           Ugninės Paukštės kredo -  „Sekti mada, tai yra juokinga, o ne sekti – kvaila“.  

           Mūsų vertybės – neieškoti įmantrumų, pasiūlyti tai, kas tikra, kas geriausia Lietuvoje bei pasaulyje, kurti Jums ir Jūsų mylimiems žmonėms. Elektroninėje parduotuvėje Jūsų laukia platus moteriškų, vaikiškų drabužių bei aksesuarų asortimentas, motinos ir vaiko linija, kerinti paplūdimio apranga. Užteks kartą isigyti Ugninės Paukštės siūlomas prekes, taip pat pasiūtus Jums pagal individualų užsakymą drabužius, garantuojame - nepastebimai  tapsite  ištikimu Ugninės Paukštės klientu.
Nuoširdžiai tuo tikime ir laukiame Jūsų savo elektroninėje parduotuvėje, nes Jūs -  to verti!